×

Linea MINI 220В Чорна

Обмежена Пропозиція:
127 452,00 ₴ 134 160,00 ₴
-5%
(127 452,00 ₴ шт)
Розпродано
У наявності з: 2021-05-04
Артикул:
12.122.112.1D/1
Бренд:
0
Додати в список побажань
Опис

Створена на основі класичної Linea, Linea mini має аналогічну двубойлерную систему, що дозволяє машині досягти чудової стабільності температури і відмінної якості приготування кави при невеликих габаритних розмірах.

При виробництві цієї кавоварки використовуються ті ж компоненти, що і при виробництві комерційних машин La Marzocco, що дає можливість забезпечити ту ж довговічність і надійність, що і у Linea Classic.

Керування процесом приготування відбувається за допомогою напівавтоматичного перемикача протоки, стилізованого під педаль аналогічну тій, яка використовувалася на більшості машин La Marzocco з 1970-х років. Перемикач протоки Linea Mini активується простим рухом руки, але при цьому активується електронна попередня інфузія.

Завдяки мобільному додатку La Marzocco Home ваш телефон стає новим дисплеєм кавомашини, що спрощує налаштування таких параметрів машини, як температура та попередня інфузія. Більш того, завдяки додатку смартфон можна використовувати як пульт дистанційного керування кавомашиною.

За допомогою програми при локальному підключенні у вас є можливість програмування часу включення/вимикання, а при віддаленому підключенні - можливість включення та виключення кавомашини. Завдяки цим функціям кавомашина завжди буде готовою до роботи в потрібний вам час.

Мобільний додаток Linea Mini дає користувачеві зворотний зв'язок в режимі реального часу.

А ще за допомогою програми ви також можете читати новини про світ та співтовариство La Marzocco Home, дивитися навчальні посібники з використання продуктів La Marzocco Home та вивчати типові запитання, які допоможуть вам зварити найкращу каву з можливих.

Нарешті, завдяки підключенню до Інтернету тепер можна буде користуватися новими цікавими оновленнями, оскільки в майбутньому ми додамо нові функції програми.


Специфікація:

Двубойлерна система

Вбудований резервуар 2,5 л.

PID контролер температури

Barista Light (освітлення робочої зони)

Вбудована професійна помпа


Технічні характеристики:

Кавовий бойлер: 0,17 л.

Технологічний бойлер: 3 л.

Потужність: 1,8 кВт.

Габаритні розміри: 35,7 х 45,3 х 37,7 см.

Читати далі
Деталі товару
12.122.112.1D/1

Характеристики

Бренд
La Marzocco
Країна-виробник
Італія
Напруга
220В
Огляди
Коментарів немає
Супутні товари

Меню

Параметри

Створіть обліковий запис для використання списків побажань.

Ввійти